Blaty kamienne

Nasza firma proponuje Państwu wykonane pod wymiar i zgodnie z Państwa życzeniem blaty kamienne do kuchni i nie tylko. Tego typu rozwiązanie ma praktycznie same zalety. Pierwszą z nich jest niewątpliwie trwałość materiału jakim jest granit. Przez lata użytkowania praktycznie się nie odbarwia i nie nasiąka. Możecie Państwo być pewni, że będzie będzie on służył przez długie lata a dodatkowo, co niezmiernie istotne w kuchni, utrzymacie nienaganną czystość.

Kolejną zaletą instalacji w kuchni blatu z granitu lub innego kamienia wysokiej klasy, jest niewątpliwie niesamowity wygląd. Nie trzeba nikogo przekonywać, że oryginalny granit  wygląda nieporównywalnie lepiej, niż kiepskiej jakości imitacje. W naszej ofercie posiadamy szeroką paletę odcieni kamienia szlachetnego, dlatego też, bez większych problemów, dobierzemy dla Państwa odpowiedni rodzaj materiału na blat, który będzie pasował do wystroju waszej kuchni.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt. W razie potrzeby nasz pracownik przyjedzie w wyznaczone miejsce i wykona niezbędny pomiar, by idealnie dopasować zamówiony blat. W balatach kamiennych wycinamy również miejsca na zlew i inne urządzenia kuchenne oraz jesteśmy w stanie wyprofilować praktycznie dowolny kształt blatu.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub drogą mailową.